hctek MEDİKAL & SAĞLIK Medikal Ekipman ve Medikal Teknolojileri

HCTEK olarak sağlık sektöründeki geniş yelpaze ürün çeşitliliği ile her alanda kamu ve özel sektörün ihtiyacı olan tıbbi cihazlar, ekipmanlar ve aksesuarlarını insan sağlığına uygun olarak sunmayı amaçlamıştır. HCTEK olarak yaratıcı teknoloji ve yaklaşımlar ile sağlık sektörüne yeni bir bakış açısı kazandırmak için kurulduğumuz günden bugüne git gide büyüyerek yenilikçi ve teknolojik çözümleri kaliteden ödün vermeden sunmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

MEDİKAL & SAĞLIK SEKTÖRÜSAĞLIK MEDİKAL


Sağlık sorunlarına yönelik çözümlerin sağlanmasında ve insan sağlığı sorunlarının korunmasında ya da iyileştirilmesinde kullanılan malzemeleri sağlık pazarlarına sunuyor, hastaların ve sağlık profesyonellerinin ihtiyaçlarına cevap vererek topluma katkıda bulunuyoruz.

Bugün dünya çapında on binlerce tıbbi ekipman şirketinin var olmasıyla birlikte Türkiye'de yüzlerce şirket bulunmaktadır. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte, özellikle hastanelerde hastalıkların tanı ve tedavisi için tıbbi cihazlar geliştirilmiş ve böylece daha uzun ve daha sağlıklı bir yaşam süresine katkıda bulunulmuştur. Sağlık hizmetleri, anlık veri iletimi ve cihaz yazılımına eklenen yapay zeka kodu aracılığıyla cihaz iletişimi hızlanmaktadır. Bu süreç sadece teşhis ve tedaviye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda sağlık alanındaki istatistiklerin anında güncellenmesini sağlar. Biz de HCTEK olarak teknolojimizi şifa çalışmalarında da kullanmayı kendimize hedef edindik ve medikal sektöründe çalışmalarımıza başladık.
Aynı zamanda sağlık pazarında yerli ve milli bir içerik olarak yer alan Ankaferd BloodStopper ürününün piyasada temsilciliğini yapıyoruz. Ankaferd Blood Stopper bilhassa acil durumlarda saniyeden daha kısa zamanın bile sağlık açısından fark yarattığı durumlarda kan durdurulmasını hızlandırarak hasta ve doktora ciddi zamanlar kazandırmakta ve bir çok durumda olumlu sağlık sonucu alınmasına katkı sağlamaktadır.
YUKARI ÇIK