hctek SİBER GÜVENLİK & SİBER SAVUNMA HİZMETLERİ
SİBER SAVUNMA , SİBER GÜVENLİK

Doğru ürünü veya hizmeti seçerek işletmeniz için güvenliğin temelini atmak yalnızca ilk adımdır. Uzun vadeli başarının anahtarı, ileriye dönük kurumsal bir siber güvenlik stratejisi geliştirmektir.
Türkiye’nin savunma sanayii ihtiyaçları öncelikli olmak üzere sahip olduğumuz teknoloji tabanlı faaliyetlerimizi; kamu ve özel sektör ihtiyaçlarına yönelik çeşitlendiriyor, askeri savunma sistemleri ve siber güvenlikten, medikale uzanan geniş bir yelpazede yenilikçi çözümler üretiyoruz.
BİLGİ GÜVENLİĞİ
Alt Yapı ve Network Güvenliği
Sanallaştırma Uygulamaları Güvenliği
Saldırı Tespit ve Önleme Sistemleri (IPS/IDS) Hizmetleri
Bulut Bilişim Güvenliği
Log ve Alarm Yönetim Hizmetleri
Sızma Testi Penetrasyon Test Hizmeti
Kripto ve Bilgi Güvenliği Sistemleri

SİBER GÜVENLİK , SİBER SAVUNMA , BİLİŞİM GÜVENLİĞİHCTEK SİBER SAVUNMASİBER SAVUNMA

Doğru ürünü veya hizmeti seçerek işletmeniz için güvenliğin temelini atmak yalnızca ilk adımdır. Uzun vadeli başarının anahtarı, ileriye dönük kurumsal bir siber güvenlik stratejisi geliştirmektir.

HCTEK'in Kurumsal Ürün Portföyü, günümüz işletmelerinin güvenlik taleplerini yansıtır ve kademeli yaklaşımıyla farklı olgunluk seviyelerindeki kuruluşların ihtiyaçlarını karsılar. Bu yaklaşım en karmaşık saldırıları bile tespit etmek, tüm olaylara hızlı ve gereğine uygun bir şekilde yanıt vermek ve gelecekteki tehditleri önlemek için tüm siber tehdit türleriyle mücadele eden farklı koruma katmanlarını bir araya getirir..

Kurumlarda siber risklere dirençli olmak, tepeden tırnağa farkındalık ile başlar. En büyük tehlikelerin nereden gelebileceğini ve kurumun özünü oluşturan kaynakların, değerlerin ve varlıkların büyük risk altında olduğunun farkında olmak gerekmektedir.

​​​​​​​​​​​​​​​HCTEK Bilgi Güvenliği, Kriptoloji ve Siber Güvenlik alanlarında özgün milli çözümler oluşturarak, kamu, askeri ve sivil sektörler ile yurt dışı pazarlarda oluşabilecek gereksinimleri karşılamaya yönelik projeler geliştirmeyi hedeflemektedir.

Türkiye’nin savunma sanayii ihtiyaçları öncelikli olmak üzere sahip olduğumuz teknoloji tabanlı faaliyetlerimizi; kamu ve özel sektör ihtiyaçlarına yönelik çeşitlendiriyor, askeri savunma sistemleri ve siber güvenlik sektöründe yenilikçi çözümler üretiyoruz.

HCTEK, bilgi güvenliğini hedefleyen sistemlerde ve ürünlerde kullanılmak üzere algoritma, anahtar yönetim sistemi ve anahtar taşıma cihazı tasarımları ile birlikte güvenli ve bütünleşik milli çözümler sunmaktadır.

YUKARI ÇIK