https://hctek.com.tr/wp-content/uploads/2-1.jpg

Otokar tarafından geliştirilen ARMA 8×8; Zırhlı Personel Taşıyıcı, 105 mm Ateş Destek Aracı, 120 mm Havan Aracı, Alçak ve Orta İrtifa Hava Savunma Aracı, Alçak İrtifa Hava Savunma Aracı, İstihkam Aracı, 25 mm kuleli ZMA, 30 mm kuleli ZMA, Zırhlı Kurtarıcı, KBRN Keşif Aracı, Keşif Aracı, Sürücü Eğitim Aracı, Yaralı Tahliye Aracı, Komuta Kontrol Aracı gibi farklı görevlere uygun modüler bir araçtır.

https://hctek.com.tr/wp-content/uploads/3.jpg

BOĞAÇ Çok Amaçlı Hibrit Otonom İnsansız Kara Aracı (İKA), ELEKTROLAND Defence tarafından milli imkanlarla geliştirilmiştir. Otokar tarafından geliştirilen BAŞOK Uzaktan Komutalı Silah Sistemi’ni (UKSS) kullanan BOĞAÇ; lojistik destek, ekipmanlı operasyon, yük taşıma, silah kulesi, keşif ve gözetleme ile öncü kuvvet görevlerini yerine getirebilmektedir.

https://hctek.com.tr/wp-content/uploads/IMG_0479-e1621764055779.jpg

“Türkiye ve AB Sınırlarının Sınır Gözetleme Kapasitesinin Artırılması için Mobil Gözetleme Araçları Tedarik Projesi” projesi kapsamında ASELSAN tarafından geliştirilen ATEŞ Mobil Sınır Güvenlik Sistemi; araç üzeri sensörleri sayesinde gece/gündüz olumsuz hava koşullarında askeri birliklerin kısa/orta/uzun menzilde mobil gözetleme ihtiyacının karşılanmasını sağlamaktadır. Radar ile tespit edilen bir hedef ya da atış yeri tespit sistemi ile tespit...

YUKARI ÇIK